Apie įmonę

„URSA“ – tai vienas pirmaujančių aukščiausios klasės šilumos ir garso izoliacijos, naudojamos gyvenamuosiuose, pramoniniuose, paslaugų ir bendrosios paskirties pastatuose, gamintojas ir platintojas. Aukšti mūsų gaminių standartai mums taip pat svarbūs, kaip ir natūralios aplinkos tvarumo išsaugojimas bei darni plėtra.


APIE „URSA“ Įmonė buvo įkurta... metais, nuo 2017 metų „URSA“ priklauso „Xella Group“ – tarptautiniam energiją taupančių sprendimų srities lyderiui. Dėl ilgametės patirties, nuolatinio plėtros siekio ir nepertraukiamo savo produktų tobulinimo, galime patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Siūlome naujoviškas ir kompleksines šilumos ir garso izoliacijos sprendimų sistemas, gaminamas naudojant įvairių parametrų medžiagas, išsiskiriančias plačiomis pritaikymo galimybėmis.

„URSA“ – tai bendrovė, užsiimanti šilumos ir garso izoliacinių medžiagų gamyba ir prekyba, orientuota į tvarią plėtrą ir pastatų energetinį efektyvumą. Bendrovė veiklą vykdo Ispanijoje ir daugelyje kitų Europos šalių, kadangi turi 13 gamyklų, strategiškai išdėstytų visame Europos žemyne. Šiuo metu „URSA“ yra vienas didžiausių mineralinės vatos ir ekstruzinio polistireno (XPS), dviejų viena kitą papildančių izoliacinių medžiagų, izoliuojančių pastatus tiek šilumos, tiek garso atžvilgiu, gamintojų Europoje.

Įmonės „URSA“ produktai padeda sumažinti pastatų energetinį poreikį, daugiausia šildymo ir šaldymo srityse, suteikia vartotojams galimybę sumažinti energijos sąnaudas ir užtikrinti tvarumą. Šie produktai ne tik padeda gerinti vartotojų komforto lygį, bet ir saugo aplinką mažindami išmetamą CO2 kiekį, taip pat remia tam tikrų šalių ekonomiką, kadangi mažina priklausomybę nuo iškastinio kuro.


„Xella“ grupė

„Xella Group“ – tai tarptautinis statybinių medžiagų sprendimų tiekėjas. Grupė įsikūrusi Duisburge, Vokietijoje, turi 97 gamyklas 20 šalių bei pardavimo įmones daugiau nei 30 šalių. „Xella“ užima pirmaujančią padėtį daugelyje rinkų. „Xella“ sėkmė grindžiama stipriais aukščiausios kokybės segmento produktų prekės ženklais, kokybiškiausiomis paslaugomis, tvirtu verslo modeliu ir sistemingu sąnaudų mažinimo strategijos svarbos didinimu. Dėl tokių prekių ženklų, kaip „Ytong“, „Hebel“ ir „Silka“, įmonė „Xella“ yra vienas didžiausių pasaulyje korinio betono ir kalkių gamintojų. Prekės ženklu „Multipor“ žymimos nedegios izoliacinės plokštės. „Xella“ produktai yra patvarūs tiek gamybos, tiek naudojimo atžvilgiu, reikšmingai prisideda prie aukštos kokybės efektyviai energiją vartojančių pastatų statybos, todėl saugo aplinką ir išteklius.


Mūsų misija ir vertybės

„URSA“ dirba darbuotojai, kurie pripažįsta įmonės filosofijos principus ir visiškai su jais sutinka. Todėl galime drąsiai tvirtinti, kad mūsų komercinių kompetencijų siekis, ambicijos pasiekti geriausius rezultatus, lankstumas ir atvirumas pokyčiams, tuo pačiu rūpestis klientų komfortu ir aukšta santykių su jais kokybe, yra mūsų darbuotojų aistra.

Mūsų prioritetas yra nuolatinė plėtra, atsakomybė, pasišventimas ir pagarba – tiek mūsų klientų, darbuotojų, tiek ir aplinkos atžvilgiu. Vadovaudamiesi įmonės moralę apibrėžiančiais principais, kuriame ir nuolat tobuliname pastatų izoliavimo produktų, užtikrinančių energijos taupymą, šiluminį ir akustinį komfortą, higieną, saugumą ir priešgaisrinę apsaugą, platinimo tinklą.


„URSA“ rūpestis aplinka ir darnia plėtra

Veiksmai, skirti darniai plėtrai, yra svarbi įmonės „URSA“ gyvenimo ir veiklos sritis. Tai taip pat vienas pagrindinių tikslų, o tuo pačiu prioritetas, pagal kurį formuojame savo izoliacinių medžiagų gamybos būdą ir funkcionalumą.

URSA w trosce o środowisko i zrównoważony rozwój


Energijos taupymas ir išmetamo CO2 kiekio mažinimas
Besikeičiančios klimatinės sąlygos verčia mus susirūpinti dėl pernelyg didelio CO2 išmetimo į atmosferą bei efektyviai naudoti ir taip jau ribotus energijos išteklius, kuriuos vartojame daug greičiau, nei jie gali atsinaujinti. Šiuo metu gamtai reikia 16 mėnesių, kad atnaujintų išteklius, kuriuos sunaudojame per 12 mėnesių. Pagal JT prognozes, šio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje ištekliai, kuriuos suvartosime per vienerius metus, atsinaujins per 2 metus, o tai lygu poreikiui turėti dvi tokias pačias planetas. Tai reiškia, kad gyvename į skolą motinai gamtai, kurią grąžinti turės būsimos kartos, kurių išteklius sunaudosime mes.


Perdirbimas ir atsinaujinantieji ištekliai
Be to, „URSA“ siekia saugiai gaminti aplinkai nekenksmingas izoliacines medžiagas. Dėl specialios technologijos, dar gamybos etape yra pašalinama kenksmingų medžiagų emisija. „URSA“ mineralinė vata yra stiklo vata, pagaminta iš perdirbtų stiklo duženų (iki 50 % turinio), pridedant labiausiai Žemėje paplitusios ir greitai atsinaujinančios mineralinės medžiagos, tai yra kvarco, kitaip tariant smėlio. Galiausiai gauname medžiagą, pasižyminčia puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis, pagamintą iš paprastai gaunamų ir atsinaujinančių išteklių bei perdirbtų medžiagų, o tai savaime reiškia energijos taupymą, atliekų kiekio mažinimą ir tvarios plėtros skatinimą.